СЕР
Понеділок
15
06:12
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Звернення мера Житомира до мешканців міста: Будьте цієї ночі дуже уважними і не нехтуйте сигналами тривоги

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин просить мешканців Житомира сьогодні увечері та цієї ночі бути дуже уважними і не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Про це Сергій Сухомлин заявив сьогодні увечері у своєму зверненні:


«Декілька днів тому назад навколо Житомира був нанесений ракетний удар. 24 ракети, які прилетіли, слава Богу не в саме місто, але поблизу. І весь Житомир фактично не спав з 04 ранку, і відчував на собі що таке російська агресія. І було дуже-дуже небезпечно.
Звертаюся до Вас! Прошу саме сьогодні на вечір, сьогодні вночі не нехтувати сигналами тривоги. Дай Бог, щоб я був неправий, але щось мені підказує, що саме сьогодні увечері та вночі може бути небезпечно і в Житомирі теж. Тому будь ласка, при сигналах тривоги – у бомбосховище, в укриття, в підвали, все що може захистити. Ми сьогодні бачили, який ракетний удар був нанесений по торгівельному центру в Кременчуці в той момент, коли там знаходилось біля тисячі відвідувачів. Для ворога все одно – житлові будинки, дитячі садочки, лікарні чи торгівельні центри. Я прошу Вас сьогодні увечері та вночі бути дуже-дуже обережними. Дай Бог все буде добре!», - наголосив Сергій Сухомлин.


Вчора

13.08.22

12.08.22

Сторінки:
Нагору