ТРА
Субота
21
01:53
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Новий вид рекламних конструкцій в Житомирі для просування вашого бізнесу

Переваги LED-екранів перед іншими видами рекламних конструкцій вже оцінили лідери найбільших рекламних агентств світу. Тепер і в Житомирі з'явилася можливість випробувати рекламу на широкоформатному екрані.

У партнерстві з ТОВ «Ліард» ЛТД, команда KRAN advertising agency встановила сучасний LED-екран. Ми продовжуємо стверджувати своє лідерство на ринку операторів реклами в Житомирі.


Чому відеореклама на вулицях міста набирає популярності?

В епоху сучасних технологій, споживач прагне оптимізувати витрати часу і ресурсів на те, щоб робити свій вибір на користь тих чи інших товарів. Все менше тих, хто любить безцільно бродити по магазинах, а все більше тих, хто й зовсім перейшов на онлайн-покупки у своїх смартфонах.


Щоб привернути увагу споживача, продавці та виробники товарів і послуг приймають нестандартні рішення. Відеореклама на зовнішніх LED-екранах — це саме те, що потрібно. Рекламодавець має можливість:

- Легко достукатися до свідомості потенційних споживачів в місцях з великим потоком людей.

- Створювати більш яскравий і помітний рекламний меседж, який ідеально відображається на великому екрані.

- Використовувати не статичну, а динамічну картинку, таку, що більш чіпляє та привертає увагу аудиторії.

- Легко і швидко вносити правки в рекламу, яка створена в електронному форматі (міняти, доповнювати, поєднувати ролики).

- Підвищити презентабельність своєї реклами, а, отже, і статус бренду.


Відеоролик транслюється у відмінній якості, не дратує око та не втрачає читабельності в будь-яку погоду та час доби. Завдяки професійній роботі відеографів, картинка стає емоційною, привабливою та свідомою. Охоплює більше локацій і властивостей продукту, а сюжет є набагато цікавішим плоского банеру або білборду.


Розташування та особливості LED-екрану

Локацію, в якій розміщена сучасна рекламна конструкція можна сміливо назвати однією з кращих:

- Екран встановлений за адресою вул. І. Мазепи, 112/76 (перехрестя вул. І. Мазепи та вул. М. Грушевського).

- Він розташований у напрямку руху транспорту в бік ТРЦ «Глобал».

- Завдяки широкому куту огляду, трансляції відеороликів на екрані добре видно як з боку проспекту Незалежності, так і з боку руху від центру.


Таке розташування дає цілий ряд переваг:

 • Пішоходи та водії з пасажирами відмінно бачать рекламу з вікон авто з відстані 150 м.
 • Безперервний потік машин забезпечує циркуляцію левової частки всього платоспроможного населення саме в цій частині міста.
 • Такий екран — це новинка! Його розмір становить цілих 5х3 м. Це — найбільший екран у Житомирі, що стоїть окремо.
 • LED-екран працює по 15 годин на добу в режимі безперервної трансляції. Реклама транслюється з 7.00 до 22.00, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Кожен відеоролик буде показаний 100 разів на день, що складає не менше 3000 показів на місяць. Така статистика б'є всі рекорди ефективності, а KRAN advertising agency гарантує якісне надання послуги, без перерв та збоїв.


  До того ж реклама на широкоформатному екрані по вул. І. Мазепи, 112/76 в 4-9 разів ефективніше статичної. В цьому вже встигли переконатися замовники, яким пощастило першими розмістити свої сюжети.


  Замовляючи рекламу на LED-екрані, ви використовуєте один з найсучасніших і неймовірно ефективних способів маркетингу. Щоб просунути свій бізнес в ТОП, просто зв'яжіться з нами:

  - Телефонуйте — 0412 46 46 23; 067 100 46 23; 063 480 92 20

  - Пишіть — kran.agency@gmail.com

  - Приходьте — м. Житомир, вул. Покровська, 15, офіс 1


  Слідкуйте за нами, щоб не пропустити головні новини:

  kran.agency

  Facebook

  Instagram

  26.02.22

  25.02.22

  Сторінки:
  Нагору