ЖОВ
Четвер
21
02:08
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​До Дня фізичної культури та спорту у міській раді відзначили юних гімнасток

Із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук зустрілася з вихованками Асоціації з художньої гімнастики в Житомирській області.

«Гімнастика – це не лише надзвичайна краса та грація, яку бачить глядач, це і постійна невпинна робота над собою. Адже навіть попри бажання провести час з однолітками, ви йдете до спортзалу, щоб відшліфовувати нові рухи… Ви - героїні!», - привітала юних гімнасток Ірина Ковальчук та вручила їм дипломи за високі спортивні досягнення.


У Житомирі художню гімнастику почали розвивати відносно нещодавно. Понад 15 років у місті та області даний вид спорту був відсутній. Ініціатором відродження гімнастики у області у 2019 році стала Асоціація з художньої гімнастики в Житомирській області.


«Художню гімнастику називають висококоординаційним видом спорту…. У нас більше розвинені ігрові та силові види спорту… Тренуватися діти у нас розпочинали трьох років . Зараз у спецгрупі Асоціації навчаються 25 дівчат-гімнасток. Вони їздять на змагання і вже мають багато здобутків», - зазначила Олена Орлова, очільниця Асоціації з художньої гімнастики в Житомирській області.


З 2021 року відділення художньої гімнастики запрацювало при ДЮСШ «Динамовець».

Вчора

Сторінки:
Нагору