БЕР
Неділя
7
17:09
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Гіпермаркет «ЗаТак» запрошує робити новорічні закупи і пропонує унікальну систему лояльності

Вже зовсім скоро Новий рік – свято веселощів, теплих обіймів та нових надій. Кожна родина готується до цього свята намагаючись накрити щедрий новорічний стіл, а також приготувати подарунки для найрідніших.

В нинішній нелегкий час, для багатьох українців є важливим зробити це максимально вигідно та менш затратно. Ті, хто вже планує відсвяткувати новорічні свята та хоче зекономити до 40% своїх коштів на закупівлі продуктів, обирають гіпермаркет «ЗаТак», адже тут діє унікальна програма лояльності.


«Програма лояльності гіпермаркету за так на сьогодні унікальна і єдина в Україні. Ціна «ЗаТак» представлена двома цінниками, одна ціна звичайна, інша - значно нижча для тих, хто використовує клубну карту. При використанні клубної карти знімається фіксована ціна в чеку – 25 гривень, яка легко перекривається економією, оскільки з’являється можливість купити товар по собівартості і зекономити до 40% власних коштів», - розповідає директор гіпермаркету «ЗаТак» Ігор Записецький.


Надія та Віктор - молоді житомиряни і дуже часто для родинних закупів вони обирають гіпермаркет «ЗаТак». Подружжя розповідає: тут великий асортимент товарі, а ціни в магазині та програма лояльності дозволяє значно економити сімейний бюджет.


«Дуже зручно бо магазин знаходиться близько біля дому, дуже хороші знижки, дуже гарний асортимент на овочі, на фрукти, на ковбасу, можна вибрати гарний смачний сир. Гарна випічка і смаколики. Алкоголь до нового року можна вибрати. Новорічні подарунки теж, ось вже скуповуємось до Нового року», - розповідає Надія.


«Головне, що все свіже і якісне», - додає Віктор.


Гіпермаркет «ЗаТак» розташований за адресою вулиця Вітрука, 9А.

Вчора

Сторінки:
Нагору