СІЧ
Четвер
21
06:40
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Обрано нового секретаря Житомирської міської ради

Депутати Житомирської міської ради на пленарному засіданні новообраної сесії VIII-го скликання обрали секретарем міськради Клімінського Віктора Антоновича (політична партія «Слуга народу»).

За його кандидатуру проголосувало 27 міських обранців. Загалом у голосуванні взяло участь 38 депутатів (відповідно Віктор Клімінський не брав участь в голосуванні). Зауважимо, що свій вибір депутати робили шляхом таємного голосування.


Віктор Клімінський подякував депутатам та пообіцяв працювати на розвиток громади міста.


Довідка: Клімінський Віктор Антонович народився в Червоноармійському районі (нині Пулинський) 7 липня 1979 року. У 1998 році закінчив Житомирський будівельний технікум. Цього ж року розпочав працювати на підприємстві АТЗТ «Україна». Здобув вищу освіту у Вінницькому педагогічному університеті за спеціальністю «Методика викладання фізичної культури та спорту». Також закінчив з відзнакою Поліський національний університет, за спеціальністю інженер-механік. Віктор Клімінський обіймає посаду генерального директора ПраТ «Екотекстиль». Одружений, має двох синів.


Нагадаємо, що рішенням сесії міської ради №4 від 30.11.2015 року на посаду секретаря міської ради було обрано Наталію Чиж. Відповідно сьогодні завершилась каденція секретаря Житомирської міської ради VII скликання.

Вчора

19.01.21

18.01.21

Сторінки:
Нагору