СІЧ
Четвер
20
15:48
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​15 712 дітей Житомирської громади відпочили та оздоровилися у 2021 році – підсумки оздоровчої кампанії

Упродовж 2021 відпочили та оздоровилися 15 тисяч 712 дітей громади. Це 49% від загальної кількості дітей шкільного віку. Про такі результати моніторингу та опитування батьків повідомила начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук під час виконкому.

Здебільшого житомирські діти відпочивали з батьками, а також в пришкільних та приміських таборах, санаторіях, УДЦ «Молода гвардія», МДЦ «Артек» (Київська та Львівська області) та у релігійних таборах тощо.


На організацію і проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської територіальної громади у 2021 році з місцевого бюджету було виділено понад 7 мільйонів гривень, а за 9 місяців 2021 року витрачено близько 5 мільйонів гривень.


«У зв’язку з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням поширенню COVID-19 за кошти місцевого бюджету упродовж літнього періоду в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» відпочило 663 дитини пільгових категорій: 140 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 46 дітей з інвалідністю, в тому числі 8 дітей з функціональними обмеженнями, які пересуваються на візках, разом з одним із батьків або особою, яка їх заміняє, 174 дітей із сімей учасників АТО; 203 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей; 100 творчо обдарованих дітей», - розповіла Ірина Ковальчук.


У червні 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти Житомирської міської територіальної громади функціонували 29 пришкільних таборів з денним перебуванням. До такого відпочинку було залучено 3563 дитини.


Також за кошти місцевого бюджету було оздоровлено 20 дітей, пільгових категорій у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Лісова казка».


З обласного бюджету на оздоровлення дітей пільгових категорій Житомирської міської об’єднаної територіальної громади виділено 44 тисячі гривень. За ці кошти оздоровлено 4 дитини в дитячому оздоровчому закладі «Дзвіночок» с. Дениші.


За рахунок коштів державного бюджету 73 дитини було направлено до дитячого центру «Молода гвардія», 45 дітей відпочивали в дитячих центрах «Артек» (Київська та Львівська області), а 124 - в санаторіях.

Вчора

Сторінки:
Нагору