ЧЕР
Неділя
7
11:47

​6 червня пролунають "останні дзвоники" для понад 4,5 житомирських випускників

5 червня 2026 року в Житомирській громаді офіційно завершується 2025/2026 навчальний рік. Про це під час брифінгу повідомила заступниця директора департаменту освіти міської ради Ірина Лавренчук.

Цьогоріч понад 1,5 тисячі випускників здобудуть повну загальну середню освіту. Ще понад 3 тисячі дев’ятикласників отримають документи про базову середню освіту.


Згідно із законодавством, навчальний рік має тривати не менше 175 робочих днів. І оскільки заклади Житомира повністю виконали освітні програми, педагогічні ради визначили 5 червня останнім днем навчання.


Урочисті заходи департамент освіти рекомендував ліцеям провести 6 червня. Формат «Останніх дзвоників» залишається гнучким. Педрада кожного ліцею самостійно обирає форму проведення: лінійка в онлайн чи офлайн- форматі, тематична зустріч, квест.


Якщо обирається формат урочистостей на відкритих майданчиках, обов’язковою умовою є наявність укриття, здатного вмістити всіх учасників заходу одночасно.

Завершення уроків не означає закриття шкільних дверей. З 8 по 25 червня включно на базі ліцеїв працюватимуть табори з денним перебуванням дітей.


Нагадуємо, що 31 травня на Новому бульварі відбудеться масштабний захід — фестиваль «Літо разом». Тут батьки зможуть ознайомитися з пропозиціями як комунальних, так і приватних закладів дозвілля. Це ідеальна можливість обрати табір для дитини на літній період.


А для випускників- одинадцятикласників розпочинається найвідповідальніший етап — Національний мультипредметний тест (НМТ).


Вчора

Сторінки:
Нагору