ТРА
П'ятниця
14
23:56
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Апеляційна інстанція підтвердила законність вимог прокуратури Житомирщини щодо неправомірності використання ставка площею 39 га

Північно-західний апеляційний суд підтримав позицію прокуратури стосовно незаконного використання приватним підприємцем ставка та землі площею 39 га, що в Бердичівському районі, залишивши без задоволення апеляційну скаргу користувача ставка.

Відтак залишається у силі рішення Господарського суду Житомирської області, яким задоволено позов Бердичівської окружної (місцевої) прокуратури та визнано недійсним договір про надання послуг з оптимізації гідрологічного і гідрохімічного стану водного об’єкту.


Йдеться про те, що у липні 2017 року Бердичівським міжрайонним управлінням водного господарства укладено з приватним підприємцем договір про надання зазначених послуг на ставку, вартістю 7,5 млн грн, що у с. Старий Солотвин Бердичівського району.


Однак прокуратурою встановлено, що такий договір є удаваним, оскільки укладений для того, щоб насправді приховати угоду про оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкту та з іншими порушеннями.


З метою поновлення законності щодо використання водних об’єктів загальнодержавного значення прокурорами вжито заходів представницького характеру.

Вчора

Сторінки:
Нагору