ЖОВ
Четвер
1
00:50
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Аудитори на ЖОКАП «Житомироблагроліс» виявили неефективних витрат на суму понад 15 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели державний фінансовий аудит діяльності Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради за період з 01.01.2016 по 31.12.2019. Аудиторське дослідження виявило низку проблем, які негативно впливають на повноту отримання доходів підприємством та обґрунтованість здійснених витрат.

Відповідно до статуту підприємство насамперед створено для здійснення державної політики щодо розвитку лісового господарства та мисливського господарства, охорони і захисту лісів, одержання прибутку завдяки задоволенню потреб населення в сировині, матеріалах та послугах.


Керівник підприємства за умовами укладеного з Житомирською обласною радою контракту від 19.05.2016 зобов’язаний безпосередньо і через адміністрацію здійснювати управління підприємством та забезпечувати його високоприбуткову діяльність, ефективне використання і збереження закріпленого за підприємством майна. Заробітна плата керівникові підприємства за виконання передбачених контрактом обов’язків мала нараховуватися за рахунок частки доходу, одержаного підприємством у результаті його господарської діяльності.


Однак, як установили аудитори, підприємство протягом досліджуваного періоду господарської діяльності не здійснювало, а утримувалось коштом відрахувань своїх дочірніх підприємств (які є окремими юридичними особами) від основної реалізації лісопродукції.


Як наслідок, протягом 2016–2019 років на поточні витрати, пов’язані з утриманням підприємства, використано 15,2 млн грн відрахувань дочірніх підприємств, зокрема 2,2 млн грн, всупереч умовам контракту на оплату праці керівника підприємства. Ці відрахування відповідно до умов статуту мали бути спрямовані виключно на формування майна підприємства, що свідчить про неефективність використання цих коштів.


Поряд з цим оплата праці керівника підприємства здійснювалася не тільки всупереч умовам контракту (не за рахунок частки доходу одержаного Підприємством у результаті його господарської діяльності), а й у більших, ніж передбачено контрактом, розмірах, на що зайво використано 0,66 млн грн.


Аудитори виявили, що через неврахування при укладанні з керівником підприємства контракту в частині умов матеріального забезпечення, затверджених Житомирською обласною радою граничних розмірів заробітної плати керівників обласних комунальних підприємств та недотримання при нарахуванні заробітної плати умов укладеного контракту керівник Підприємства за 2016–2019 роки фактично отримав заробітної плати на 1,3 млн грн більше за максимальний допустимий розмір заробітної плати з урахуванням встановлених обмежень.


Водночас проведений захід засвідчив, що невжиття дієвих та своєчасних заходів з переоформлення та виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки лісового фонду, якими користуються дочірні підприємства, може призвести до їх вилучення чи відчуження.


Не проведення належних заходів щодо організації ведення мисливського господарства дочірніми господарствами та контролю за використанням мисливських угідь призводить до їх безоплатного використання.


Окрім того, неузгодженість функціональних обов’язків фахівців Підприємства та його дочірніх підприємств у деяких випадках дублювання функцій не сприяє поліпшенню ефективної діяльності дочірніх підприємств.


З огляду на результати державного фінансового аудиту та для підвищення рівня фінансового стану підприємства, внесення якісних змін до системи управління комунальним підприємством аудитори надали 8 рекомендацій.


Нагадаємо, що аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Вчора

Сторінки:
Нагору