ЧЕР
П'ятниця
5
15:01
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Аудитори виявили порушень на суму понад 2 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Пулинської РДА

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Управління праці та соціального захисту населення Пулинської РДА (далі – Управління, УПСЗН) за період з 01.01.2013 по 31.10.2019, якою встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2 млн грн.

Ревізією встановлено випадки безпідставного призначення та виплат державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на суму понад 1,2 млн грн через надання недостовірної інформації щодо володіння та наявності у власності відповідної нерухомості, земельних ділянок тощо.


Окрім того, через неповернення Управлінням до державного бюджету залишків невикористаних субсидій на послуги газопостачання бюджет недоотримав 408 тис. грн.


Ненадання окремими громадянами до органу соціального захисту достовірної інформації щодо отриманих доходів, придбання нерухомого майна та транспортних засобів призвело до зайво наданих житлових субсидій на суму майже 319 тис. грн.


Ревізією виявлено й інші фінансові порушення, загальна сума яких становила понад 140 тис. грн. Наразі забезпечено усунення порушень на суму майже 506 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань на 5 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.


Начальнику УПСЗН надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.


Матеріали ревізії передано до Слідчого управління ГУ НП в Житомирській області, про її результати повідомлено прокуратуру Житомирської області та Пулинську РДА.

Вчора

03.06.20

Сторінки:
Нагору