СІЧ
Середа
27
11:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Аудитори Житомирщини разом з правоохоронними органами виявили фінансових порушень на суму понад 15 млн грн

Окрім проведення заходів державного фінансового контролю, фахівці Держаудитслужби Житомирщини за зверненнями правоохоронних органів беруть участь як спеціалісти у досудових розслідуваннях кримінальних проваджень, які проводять правоохоронні органи.

За період із січня по жовтень 2020 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області взяли участь у 31 досудовому розслідуванні разом з органами поліції, прокуратури.


За результатами проведених разом із правоохоронними органами досліджень фахівці встановили фінансових порушень на суму понад 15 млн грн.


Слід зауважити, що під час участі як спеціаліста під час досудового розслідування кримінального провадження левову частку встановлених порушень, що призвели до втрат, становлять порушення при використанні коштів на проведення ремонтних робіт (87% від загальної суми таких порушень).


Завдяки якісній роботі ревізорів, правоохоронні органи вручили 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Вчора

Сторінки:
Нагору