ЧЕР
Четвер
30
14:30
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Бердичівські поліцейські на Одещині розшукали 14-річного мандрівника

Підлітка з м. Бердичева Житомирської області, який 22 лютого втік з дому з грошима і документами, розшукали поліцейські на півдні України. Хлопець встиг винайняти житло і навіть знайти підробіток. Наразі він разом з матір’ю і ювенальним інспектором поліції  повертається додому.

Про зникнення 14-річного сина надвечір 22 лютого повідомила до Бердичівського райвідділу поліції жителька міста. Жінка зауважила, що хлопець ще зранку вийшов з квартири і більше на зв'язок не виходив. Вочевидь, він забрав з дому чималу суму грошей і особисті документи, оскільки мати не знайшла їх в оселі.


Поліцейські першочергово перевірили коло спілкування зниклого хлопця, а відтак їм швидко вдалося отримати відомості про те, що тинейджер мав наміри їхати на південь країни. Тож правоохоронці перевірили авто- та залізничні станції у Бердичеві та вокзали в Житомирі, однак хлопець звідти не виїжджав.


– У результаті подальшої перевірки його контактів нам стало відомо, що хлопець заздалегідь підшукував житло в м. Одесі і навіть винайняв квартиру у місті через інтернет-оголошення. За таких обставин працівник ювенальної превенції Бердичівського райвідділу разом з матір’ю хлопця виїхали на Одещину, - розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.


Уранці 23 лютого поліцейські розшукали хлопця в Одесі. Як виявилось, він навіть устиг влаштуватися на підробітки на одному із будівництв. Утім в орендованій оселі, куди хлопець повернувся, його вже чекали правоохоронці і мама.


Підліток розповів, що спочатку маршруткою дістався до столиці, а звідти – до Одеси попутним автомобілем. У південному регіоні мав наміри самостійно заробити грошей.


Із хлопцем наразі працюють інспектор ювенальної превенції, роз’яснюючи йому можливі негативні наслідки такої поведінки і ризики для його безпеки.


Також правоохоронці закликають дорослих громадян бути уважнішими до потреб і підліткових амбіцій неповнолітніх. Постійно розмовляйте зі своїми дітьми, підтримуйте їх порадами і повсякчас роз’яснюєте правила і заходи безпеки.

Вчора

Сторінки:
Нагору