ЛИС
Вівторок
30
20:32
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Бердичівські ювенальні поліцейські провели для школярів урок особистої безпеки

Цього тижня поліцейські зустрілися з учнями 4-6 класів Вільнопільської загальноосвітньої школи Ружинської громади та провели для них інтерактивні уроки на тему особистої безпеки та поведінки у школі.

Працівники ювенальної превенції ознайомили дітей з основними правилами безпечної поведінки вдома та на вулиці. Розібрали як діяти в ситуаціях, коли до них звертається незнайома людина, також розглянули випадки булінгу. Окремо зупинилися на правилах безпечної поведінки в Інтернет мережі.


Поліцейські обговорили разом з дітьми особливості шляху до школи та додому, пригадали всі місця, де необхідно бути особливо уважними. Нагадали школярам, як працюють світлофори і розповіли про види пішохідних переходів та особливості користування ними. Під час розмови з правоохоронцями діти демонстрували вже набуті знання, а також ставили різноманітні питання про ситуації, які можуть виникнути на дорозі.


Інспектор ювенальної превенції Бердичівського РВ Світлана Гутівська нагадала малечі, як викликати поліцію у разі небезпеки й про те, що у разі потреби за допомогою завжди потрібно звертатись до правоохоронців.


Школярі подякували поліцейським за пізнавальний урок та за нові знання. Такі заняття з дітьми проводитимуться й надалі для покращення їх рівня знань з безпеки.

Вчора

Сторінки:
Нагору