СІЧ
Вівторок
25
10:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Бізнесвумен з Бердичева вкрала 48 т цукру

Відбулось перше судове засідання у справі про заволодіння майже півсотнею тонн цукру, яке інкримінують 57-річній бердичівлянці. Жінка є фізичною особою-підприємцем, основний вид діяльності якої – оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами.

Відповідно до оголошеного прокурором обвинувачення, у жовтні 2017-го підприємець шляхом зловживання довірою незаконно заволоділа чужим майном (48 т цукру) на суму в понад півмільйона гривень, що є особливо великим розміром. Її дії кваліфікували за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України.


Потерпілим у справі визнано фермерське господарство з Вінниччини, яке через відсутність власних складів передало обвинуваченій 22 т цукру на реалізацію і ще 48 – на відповідальне зберігання з поверненням через певний термін. Досудове слідство встановило, що про усі умови сторони домовились по телефону, а відповідний договір підприємство направило бердичівлянці разом зі своїм водієм, котрий відвантажив цукор за вказаними нею адресами. Коли ж дійшло до підписання документів, обвинувачена… відмовилась це робити й усіляко заперечувала будь-які домовленості з приводу передачі їй товару на відповідальне зберігання.


Нагадуємо, що дані досудового розслідування не є наперед встановленими для суду, і чи так усе відбувалось насправді, буде з’ясовано під час подальшого розгляду. Санкція інкримінованої жінці статті передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Наступне засідання призначено на 16 лютого 2022 року: представник потерпілого господарства попросив надати йому час для підготовки цивільного позову.

Вчора

Сторінки:
Нагору