ЛИП
Субота
18
08:37

​Діалог влади та бізнесу: Нові можливості для експортоорієнтованих компаній регіону в рамках участі в естонській навчальній програмі для бізнесу Житомирщини «Unite for Trade»

08 липня за дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, під головуванням його заступниці Наталії Арендарчук відбулася онлайн-зустріч керівництва та представників бізнесу області в рамках платформи “Діалог влади та бізнесу” на тему: «Нові можливості для експортоорієнтованих компаній регіону в рамках участі в естонській навчальній програмі для бізнесу Житомирщини «Unite for Trade». 

Такий формат створений Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України.


Учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань, зокрема про:


презентація Visionest Institute. Інформувала Анна Бондар– координаторка проєкту «Unite for Trade».


представлення програми «Unite for Trade» для бізнесу Житомирської області. Інформувала Марія Поляновська – проєктна менеджерка проєкту «Unite for Trade».


Детальніше дивіться у відео.



Вчора

Сторінки:
Нагору