ЧЕР
Четвер
12
18:21

​«Діалог влади та бізнесу»: Приватизація та оренда державного і комунального майна: можливості для розвитку бізнесу

14 травня за дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, під головуванням його заступниці Наталії Арендарчук відбулася онлайн-зустріч керівництва та представників бізнесу області в рамках платформи “Діалог влади та бізнесу” на тему: «Приватизація та оренда державного і комунального майна: можливості для розвитку бізнесу». 

Такий формат створений Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України.


Учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань, зокрема про:


основні аспекти приватизації державного майна. Пропозиції до продажу об’єктів державної власності на території Житомирської області — інформує Наталія Омельченко, заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області


особливості передачі в оренду об’єктів державної власності в умовах воєнного стану в Україні — інформує Леонід Глазюк, начальник відділу оренди та розпорядження майном Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях


алгоритм участі бізнесу в електронних аукціонах з приватизації та оренди об’єктів державної та комунальної власності — інформує Ірина Боднар, заступник начальника відділу з реалізації активів ТОВ «СМАРТТЕНДЕР»


Детальніше дивіться у відео.



Сторінки:
Нагору