СІЧ
Четвер
20
16:27
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​До 30-річчя Незалежності України в Житомирі з’явиться святковий мурал. ВІДЕО

Мурал розміром 8 м на 12 м з’явиться на стіні ліцею №25 у м. Житомирі з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України. В основу майбутнього муралу лягла «квітка Незалежності», яка виконана із символів Житомирської області, та гасло святкування Дня Незалежності «Ти у мене єдина». Квітку в руках тримає дівчина, яка уособлює Україну.

Виконує проєкт житомирський аерограф Дмитро Краб у власному унікальному стилі. Загалом роботи з нанесення муралу на стіну будуть тривати до 24 серпня.


Також проєктом передбачено застосування до муралу мобільного додатка «AR murals», в якому роботи митців постають у доповненій реальності та починають рухатися.


Замовник проєкту — Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА (за підтримки облдержадміністрації та меценатів із Житомирської області).


Нагадаємо, що з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України у Житомирі відбудеться низка урочистих заходів.


Довідково. Аерографія (графічна задувка) — техніка нанесення малюнка на поверхню за допомогою аерографа (повітряного пера). Вперше це мистецтво виникло в кінці 19 століття.

Аерографія відрізняється від інших методик та технік малювання, повітряним розпилом фарби, яке утворює полотно фарби з неймовірно плавними межами-практично як бачить наше око світ навкруги.

Вчора

Сторінки:
Нагору