ЧЕР
Четвер
4
07:22
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ігор Гундич: Дороги та обочини треба приводити в порядок зараз

Прибрати змет на дорогах та сміття на обочинах автошляхів Житомирської області необхідно вже зараз. Про це наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 15 березня, під час огляду стану доріг.

«Навести лад на дорогах та обочинах необхідно зараз, а не чекати, поки все заросте травою. Будемо залучати і райони, і підприємства до прибирання та до відновлювання дорожніх знаків з найменуваннями населених пунктів. Це обличчя нашої області», – наголосив Ігор Гундич.


Також голова ОДА оглянув, як вирізаються кущі і дерева на обочинах. Після процесу залишаються пеньки, які протягом року пускають нові паростки, ділянки знову заростають кущами.


«Тут немає хазяйського підходу. І це мене найбільше злить! Така робота нікому не потрібна. Має бути повний цикл – не тільки зрізати, але й викорчувати, переорати і засіяти травою», – зазначив Ігор Гундич.


За результатами виїзду на дороги голова облдержадміністрації збере нараду з керівниками районів, громад, дорожніх служб, де кожен отримає конкретне завдання.

Вчора

Сторінки:
Нагору