ЧЕР
Понеділок
1
19:20
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Дві житомирянки довірились шахраям та втратили понад 20 тис грн

30 березня до поліції області звернулось дві заявниці із повідомленнями про ошуканство на загальну суму понад 20 тисяч гривень. Нині правоохоронці встановлюють причетних до кримінальних діянь осіб. Розпочато розслідування.

30 березня до Житомирського відділу поліції звернулася 35-річна жителька обласного центру. Жінка розповіла, що намагалася купити ємності для води (так звані єврокуби) через один із популярних сайтів оголошень. Сплативши через онлайн сервіс визначену продавцем суму, замовленого товару вона так і не дочекалась, а номер продавця став «тимчасово недоступним». У результаті жінка втратила 8400 гривень.


Жителька м. Коростеня повідомила поліцейським про розмову з нібито банківським працівником, після якої з її рахунку було переведено 11,5 тисяч гривень. На мобільний жінки 30 березня зателефонував незнайомець, який назвався працівником безпеки банку і сказав, що незабором з нею зв’яжуться інші працівники установи для уточнення даних власниці картки. Не запідозривши лихого, заявниця назвала у телефоній розмові конфіденційні відомості, а згодом дізналася про зняття коштів з її рахунку.


За цими фактами поліцейські вже розпочали досудові розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України. Нині слідчі відділів поліції з’ясовують усі обставини подій та осіб, причетних до них.

Вчора

30.05.20

Сторінки:
Нагору