Субота
20
04:05

​Двоє житомирян стали володарями Кубку України з кікбоксингу WAKO

З 1 по 4 жовтня у Черкасах відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з 19 областей України. Житомиряни Єгор Фролов і Артем Мельник здобули перемогу і стали володарями Кубку України.

Про це Суспільному розповів заслужений тренер України В'ячеслав Гопанчук. За його словами, через карантин ці змагання стали першим національним стартом за півріччя:

"Двоє житомирян стали володарями Кубку України. У ваговій категорії до 81 кілограму у розділі фул-контакт переміг Єгор Фролов, а у ваговій категорії до 86 кілограмів теж у розділі фул-контакт переможцем став Артем Мельник ".

Єгор Фролов є майстром спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WAKO, навчається у Поліському національному університеті. Артем Мельник також є майстром спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WAKO, навчається у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.