ЖОВ
Понеділок
26
05:45
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ігор Гундич: Вперше в історії жіночого волейболу Житомирщини ВК «Полісся» увійшла до Суперліги

Упродовж 29-31 березня у Житомирі проходив «фінал 4-х» Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги. Яскраву та беззаперечну перемогу у змаганнях отримала житомирська ВК «Полісся» – перша жіноча волейбольна команда Житомирщини, яка увійшла до Суперліги.

Нагородили спортсменок-чемпіонів України сьогодні, 31 березня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова ОДА Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин.


Вітаючи чемпіонів, Геннадій Зубко зазначив: «Сьогодні дуже важливо, коли місцева влада підтримує спорт на місцях. Адже країні потрібне лідерство. Я вітаю із лідерством команду ВК «Полісся». А також всіх небайдужих людей, які підтримують волейбол, футбол та інші види спорту, які розвиваються на Житомирщині».


Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич акцентував на тому, що створення ВК «Полісся» 2 роки тому було правильним рішенням.


«Мені приємно, що я маю безпосереднє відношення до створення жіночої команди «Полісся». Завдяки командній роботі ми сьогодні вперше в історії жіночого волейболу у Житомирській області маємо команду Суперліги. Я хотів би, щоб суперники боялись житомирську команду та поважали її. І ми ставимо чітку задачу – вихід у Єврокубок. Адже Житомирщина заслуговує на те, щоб бути представленою на міжнародній арені. Дякую дівчатам, які віддано змагались та віддавались цій справі 2 роки», – привітав переможниць Ігор Гундич.


Віце-прем’єр-міністр разом із керівниками області та міста нагородили волейбольні жіночі команди та вручили медалі та кубки.


Упродовж трьох днів, з 29 березня по 31 березня, ВК «Полісся» у спортивному комплексі Житомирського державного університету ім. І.Франка змагалися за вихід у Вищу лігу, в якій стали чемпіонами.


Друге місце у Чемпіонаті посіла харківська команда ХОВУФКС, третє – ВК «Полтавчанка».

Вчора

24.10.20

23.10.20

Сторінки:
Нагору