ЖОВ
Четвер
1
00:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Лісівники Житомирщини вживають додаткових протипожежних заходів

Зокрема, в державному підприємстві «Лугинське спеціалізоване лісове господарство» виготовили карти-схеми лісових масивів підприємства та суміжних лісгоспів, на які нанесено місця для забору води автомобільним та повітряним транспортом.

Їх розподілено в автомобілі лісгоспу та лісової охорони, котрі можуть бути задіяні на гасінні лісових пожеж. Це допоможе кожному, хто братиме участь в ліквідації пожежі, швидко орієнтуватися та оперативно діяти в екстренній ситуації. Крім того, в кожен пожежний автомобіль придбали нові професійні бензопили.


Щоб мати надійний зв'язок між лісовою охороною та пожежним автомобілем у віддалених лісових масивах, підприємство придбало одну стаціонарну та 6 портативних радіостанцій.


Усі 45 осіб державної лісової охорони забезпечено спецодягом нового зразка – працювати в ньому комфортно та зручно. На всі ці придбання лісгосп спрямував майже 170 тисяч гривень.


«Проте витрати ці цілком виправдані, - переконаний головний лісничий підприємства Руслан Бондарчук, - адже краще витрачати на попереджувальні заходи, ніж на ліквідацію наслідків…»

Вчора

Сторінки:
Нагору