ВЕР
Понеділок
21
13:37
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Ярослав Лагута: Маємо максимально спростити механізм госпіталізації учасників АТО

Представники структурних підрозділів ОДА, обласної ради, районів та учасники АТО зібрались у прес-центрі сьогодні, 2 лютого, аби разом обговорити проблему співфінансування обласної Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників.

Участь в обговоренні взяли голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

«Маємо знайти механізм, аби максимально спростити госпіталізацію, зменшити навантаження безпосередньо на учасників бойових дій. Також ми не повинні ставити під сумнів принципи, які ми заклали в модель співфінансування, а також солідарної відповідальності місцевої влади і обласної», – зазначив Ярослав Лагута.

Відповідно до Програми фінансування медичних та реабілітаційних послуг учасникам АТО має відбуватись у відношенні 50 на 50 між обласним та місцевими бюджетами.

«Мають бути укладені угоди між обласної владою та районною, міською владою і ОТГ про прийняття субвенції на лікування хворих з різних районів нашої області», – зазначила директор департаменту фінансів ОДА Ганна Ємченко.

Крім цього, було погоджено спростити процедуру госпіталізації учасників АТО. Тому на черговій сесії обласної ради буде розглянуто питання щодо внесення змін до Програми – відміну погодження медичного направлення керівництвом райдержадміністрації або місцевого органу самоврядування.

Вчора

19.09.20

Сторінки:
Нагору