ТРА
Вівторок
24
22:30
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Медицина стає більш доступною для людей, — Віталій Бунечко під час відкриття амбулаторії у селі Борщів на Житомирщині

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, 20 січня, взяв участь у відкритті амбулаторії в с. Борщів.

До відкриття амбулаторії також долучився народний депутат України Арсеній Пушкаренко.


«Дуже радий, що у селі Борщів відкрито вже 23-у амбулаторію, яка збудована в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Будівельні роботи були завершені ще торік, тож сьогодні маємо усі підстави для офіційного відкриття. Тим більше, що така подія дійсно є важливою для громади, адже медицина стає більш доступною для людей», — сказав Віталій Бунечко.


Голова Житомирської ОДА зазначив, що реалізувати цю ініціативу вдалося спільно із місцевою громадою та за підтримки Держави. Загальна вартість будівництва склала понад 9 мільйонів гривень.


«Беззаперечно, нова сучасна амбулаторія є вимогою часу, особливо, в сільській місцевості. Забезпечити медичних працівників робочим місцем, яке б відповідало стандартам сьогодення – обов’язок Держави», — доповнив Віталій Бунечко.


Голова ОДА також додав, що амбулаторія здатна обслуговувати понад 2 тисячі жителів Радомишльської громади. Де мешканці села Борщів та сусідніх сіл зможуть отримувати якісні медичні послуги не вирушаючи у районний чи обласний центр.


У приміщенні розміщені кабінети для лікарів, процедурна, кабінет щеплень й реєстратура. Також передбачено умови для маломобільних груп населення, облаштовано пішохідну доріжку. Також медичний персонал отримав усе необхідне сучасне обладнання та службовий автотранспорт, що значно спростить надання якісних послуг жителям громади.


«Бажаю, щоб ця установа, яку створили для людей і заради людей, рятувала життя та була наповнена добром і усмішками здорових людей», — підсумував Віталій Бунечко.


Нагадаємо, що Віталій Бунечко провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми «Велике будівництво» впродовж 2021 року на Житомирщині.
26.02.22

25.02.22

Сторінки:
Нагору