КВІ
Середа
14
20:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На дорозі Житомир – Могилів-Подільський поліцейські знайшли притулок знесиленому лебедю

На Вінниччині поліцейські знайшли притулок знесиленому лебедю

25 лютого до поліції зателефонував далекобійник та попросив допомоги. На дорозі Житомир – Могилів-Подільський він знайшов знесиленого лебедя. Птах лежав на проїзній частині та будь-якої миті міг потрапити під колеса автотранспорту. Екіпаж сектору реагування патрульної поліції забрав лебедя та знайшов йому притулок у одному з закладів відпочинку, де є вольєри для птахів. В подальшому птаха передадуть до зоозахисного притулку.


Повідомлення про допомогу до поліції надійшло близько 20.30 год. Під час руху водій фури встиг загальмувати та зупинитись на дорозі, де лежав знесилений птах.


Екіпаж сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції Павло Мороз та Ігор Мудрик, які прибули на виклик, забрали лебедя у службовий автомобіль та почали шукати, куди його помістити, аби він не загинув. Згадавши, що на території одного з комплексів відпочинку у передмісті є штучне озеро та вольєри для птахів, поліцейські зателефонували до адміністрації закладу. Вони погодились приютити птаха у одному з вольєрів та доглядати, поки він не набереться сил. Згодом його передадуть у зоозахисний притулок.


Згодом водій фури знову зателефонував на спецлінію 102 та подякував поліцейським за швидке реагування на його повідомлення та надану допомогу птахові.

Вчора

Сторінки:
Нагору