ВЕР
П'ятниця
30
18:31
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На вихідних проходив відкритий чемпіонат Бердичівського району з футзалу на підтримку ЗСУ

Допоки на передовій тривають активні бойові дії, завдання українців забезпечити надійний тил для наших військових та зберігати спокій і стійкість морального духу. Саме тому протягом минулих вихідних на стадіоні зі штучним покриттям у селищі Гришківці проходив відкритий чемпіонат Бердичівського району з футзалу на підтримку ЗСУ.

Участь у спортивній події прийняли команди з Ружинської, Семенівської, Червоненської, Гришковецької та Козятинської територіальної громади. Місто Бердичів представляли одразу три команди: .ФК "Алмаз", "Альфа" та "Вортекс".


Організатором змагань, які проходили за активної підтримки начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк став голова Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський. Спонсорську допомогу надали мережа магазинів «Три Де», Бердичівський хлібозавод, компанія «ZEUS» та мережа пекарень «Їжак». М’ячі у подарунок командам забезпечили Національний Олімпійський Комітет та народний депутат України Богдан Кицак.


У фінальних іграх перше місце розігрували між собою бердичівський «Вортекс» та ФК «Локомотив» з Козятина, у результаті матч закінчився перемогою останніх. Таким чином, І призове місце дісталося козятинській команді, на ІІ місці розмістилися бердичівляни, і третє призове місце дісталося гравцям з команди ФК «Ніка» Гришковецької територіальної громади.


На урочистій церемонії нагородження були присутні оригінатор змагань Станіслав Лужанський, начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк, Гришковецький селищний голова Ірена Лісова, секретар Бердичівської міської ради, член Національного Олімпійського Комітету Богдан Коляда. Останній передав вітання від імені народного депутата, який в силу зайнятості не зміг бути присутнім на чемпіонаті.


З вітальним словом до спортсменів звернулася Людмила Димидюк. «Мене, як начальника Бердичівської районної військової адміністрації, надзвичайно радує, що з кожним роком розширюється географія нашого Чемпіонату. Це свідчить про його популярність та бажання допомогти нашим Збройним силам України. Вчергове стадіон зі штучним покриттям у селищі Гришківці гостинно приймає Відкритий Чемпіонат Бердичівського району, організований на підтримку Збройних сил України. Хочу привітати переможців змагань, та побажати нашим спортсменам фізичної витривалості, міцності стійкості. Та, звісно перемог: як на футбольному полі, так і нашої спільної Перемоги над ворогом. Щиро вдячна усім спонсорам та учасникам змагань за небайдужість та активну спортивну і громадянську позицію» - зазначила вона.


Варто додати, що усі кошти, зібрані під час відкритого чемпіонату Бердичівського району з футзалу на підтримку ЗСУ, будуть спрямовані на потреби 139 окремого батальйону територіальної оборони Бердичівського району.

Вчора

Сторінки:
Нагору