ЧЕР
П'ятниця
5
15:34
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині перевірили підготовку ще 3-х медзакладів «першої хвилі» для госпіталізації пацієнтів з коронавірусної хворобою

Перший заступник голови ОДА, керівник робіт з наслідків надзвичайної ситуації Володимир Федоренко відвідав ще три райони з метою перевірки готовності медичних закладів, які належать до «першої хвилі». Цього разу перевіряли лікарні у Чуднівському, Малинському та Любарському районах.

Ці медичні заклади належать до «першої хвилі» на випадок госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Нагадаємо, що на Житомирщині визначені 12 медичних установ «першої хвилі» для надання інтенсивної терапії при COVID-19.


Володимир Федоренко поспілкувався з медиками та представниками районних структур, які задіяні у запобігання та протидії поширенню вірусного захворювання на територіях цих районів.


«На перший період лікарі забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту. За ситуативною потребою ми готові і надалі надавати все необхідне задля їх безпечної роботи. Дякую нашим лікарям за самовідданість у цей нелегкий період», – наголосив перший заступник голови ОДА.


Нагадаємо, що нещодавно Володимир Федоренко перевіряв готовність медзакладів у Житомирі, Бердичеві та Коростишеві.

Вчора

03.06.20

Сторінки:
Нагору