СЕР
Понеділок
15
05:48
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині під час ремонту будинку культури привласнили майже 700 тис грн

28 червня детективи Слідчого управління ГУНП завершили розслідування заволодіння коштами місцевого бюджету однієї із територіальних громад Житомирщини. Встановлено, що під час капітального ремонту приміщення було завищено вартість проведених робіт на 670 тисяч гривень. Обвинувачення щодо підприємця-підрядчика та його пособника, інженера технічного нагляду, скеровано до суду.

Злочинну схему викрили детективи Слідчого управління ГУНП за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань області ДСР НПУ та процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.


Так, під час досудового розслідування встановлено, що 46-річний коростенець, керівник однієї із підрядних організацій області, яка спеціалізується на проведенні будівельних робіт, заволодів частиною бюджетних коштів, призначених для капітального ремонту приміщення будинку культури однієї із територіальних громад на півночі регіону.


Для цього чоловік залучив до злочинних дій 60-річного підприємця, інженера технічного нагляду, жителя смт Хорошева. Службові особи внесли до офіційних документів – актів виконаних робіт — завідомо неправдиві дані щодо вартості ремонту, штучно збільшивши суму на 670 тисяч гривень.


У середині травня 2022 року очільнику підприємства було повідомлено про підозру, а наступного — його спільнику.


Наразі обвинувальний акт відносно керівника та його пособника, затверджений прокурором відділу Житомирської обласної прокуратури, вручено обом чоловікам. Вони обвинувачуються у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення) Кримінального кодексу України.


За таку діяльність їм може загрожувати ув’язнення на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна

Вчора

13.08.22

12.08.22

Сторінки:
Нагору