СІЧ
Понеділок
17
21:46
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині поліцейські виявили факти реалізації пального з порушеннями законодавства

Дільничні офіцери поліції спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ під час відпрацювання виявили низку фактів перевезення та торгівлі дизельним пальним, бензином та газом без відповідних дозвільних документів. Нині тривають перевірки.

3 грудня під час перевірки на автошляху Київ-Чоп інспектори відділення поліції №3 (м. Радомишль) виявили, що 62-річний водій автоцистерни «Mercedes» перевозить понад 30 т дизельного пального без відповідних документів, передбачених чинним законодавством. Відтак автомобіль з вантажем вилучили. Поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.


У Житомирському районі правоохоронці викрили двох місцевих жителів у торгівлі дизельним пальним, бензином та газом без відповідних дозволів. Такі правопорушення задокументували у с. Зарічанах та с. Тетерівці.


Таку ж діяльність усупереч вимогам чинного законодавства поліцейські задокументували й у на Олевщині та смт Пулинах. Місцеві жителі здійснювали продаж дизельного палива та газу, не маючи обов’язкового дозволу.


Відтак правоохоронці склали протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності) КУпАП. Законодавством за такі протиправні дії передбачені штрафні санкції.

Сторінки:
Нагору