ЧЕР
Неділя
7
11:02

​На Житомирщині поліцейські встановлюють обставини травмування підлітка на залізниці

Увечері 29 травня неподалік залізничної станції в Станишівській громаді 15-річний хлопець зазнав ураження струмом та впав з висоти, додатково отримавши травми. Нині він перебуває в лікарні.




Повідомлення про травмування неповнолітнього жителя Новогуйвинської громади надійшло до поліції близько 21:15. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 Житомирського райуправління №1.




Попередньо правоохоронці встановили, що підліток виліз на дах вагона вантажного потяга. Там він зазнав ураження струмом високої напруги та впав на землю.




Хлопця було госпіталізовано, у нього діагностували термічні опіки та переломи.




Нині слідчі встановлюють обставини події в межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 128 КК України – необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.




Поліцейські вкотре закликають підлітків та всіх прихильників «екстриму» не ризикувати власним життям заради гострих відчуттів чи популярності в соцмережах.




Пам’ятайте, що контактна мережа залізниці перебуває під високою напругою, а ураження струмом може статися навіть без безпосереднього дотику до дротів. Додаткову небезпеку становлять падіння з висоти та зіткнення з інженерними спорудами під час руху потяга.




Також правоохоронці звертаються до батьків: контролюйте дозвілля дітей, роз’яснюйте їм можливі ризики та регулярно нагадуйте правила безпечної поведінки!



Вчора

Сторінки:
Нагору