ЧЕР
Неділя
7
10:22

​На Житомирщині продовжує горіти суха трава

Учора рятувальники залучались на гасіння сухої трави, що сталося на відкритій території в м. Андрушівка Бердичівського району. З’ясувалося, що поблизу міста горить трава та чагарники. Через вітряну погоду полум'я швидко розповсюджувалося. За 100 м від осередку займання розташований будинок. Вогонь рухався саме в його сторону. Зусиллями вогнеборців не допущено збільшення площі.

Крім того, сухостій палав на відкритій території в Житомирі.


Закликаємо громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій та не розводити багаття у вітряну погоду.


Вчора

Сторінки:
Нагору