ЧЕР
Середа
29
13:10
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині у двоповерховому будинку виявили замасковане підпільне казино

Поліцейські Попільнянського відділення припинили діяльність незаконного грального закладу

31 січня поліцейські викрили ігровий зал, що підпільно функціонував у смт. Попільні. З приміщення під час невідкладного обшуку вилучено техніку та інші речі-свідчення протиправної діяльності. Розпочато розслідування.


За наявною у правоохоронців інформацією, в одному з приміщень двоповерхового будинку розташувався підпільний зал азартних ігор. Вхід до закладу був лише для перевірених клієнтів, тому зовнішніх ознак його функціонування не було: двері постійно замкнені, світло з вікон немає, відвідувачі не заходять і т.д.


Водночас для перевірки оперативної інформації поліцейські провели невідкладний обшук та виявили зал, в якому було встановлено 16 комп’ютерів. На момент візиту правоохоронців, частина з них працювали з доступом до Інтернет мережі та он-лайн ігор.


Відтак з місця події вилучено 16 системних блоків, моніторів, відеореєстратор та інші свідчення протиправної діяльності.


Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України, триває встановлення організаторів та осіб, причетних до ведення нелегальної діяльності.

Вчора

27.06.22

Сторінки:
Нагору