ЛИП
Понеділок
13
20:32
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині відкрито новий дитячий садок

Вже сьомий дитячий дошкільний навчальний заклад відкрився цього року в області. Ним став дитячий садок «Сонечко» у селі Підлуби Ємільчинського району.

Садок розташований у приміщенні Підлубівської ЗОШ і розрахований на 40 діток. Раніше садок працював неповний день – тобто діти перебували лише до обіду та без денного сну. Наразі вже з 11 листопада оновлений заклад працюватиме повний робочий день і тут створено шість нових робочих місць.


Урочиста церемонія відкриття відбулась 8 листопада, а саме у 144 –у річницю заснування школи. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Участь у відкритті взяв голова обласної ради Володимир Ширма разом із керівництвом Ємільчинської ОТГ та Ємільчинського району.


«Якщо відкривається садочок, то означає, що село живе і буде жити. І від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить наш завтрашній день. Бажаю усім, щоб сонечко завжди світило усім нам», - сказав Володимир Ширма під час церемонії відкриття.


Керівництву закладу голова обласної ради вручив грошовий подарунок, а також Грамоти і Подяки обласної ради працівникам Підлубівської ЗОШ з нагоди дня народження школи.


Після урочистостей присутні на оглянули дитсадок, де для вихованців підготовлені просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, цікавими ігровими куточками, затишними спальнями.


Загалом на ремонт та облаштування закладу з бюджету об’єднаної громади виділено 1 млн. 600 тис.грн.

Вчора

11.07.20

10.07.20

Сторінки:
Нагору