ЛИС
Вівторок
30
20:43
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

На Житомирщині злочинна група незаконно заволоділа майном кількох товариств на 100 млн грн 

Організатор та один з учасників групи - державний реєстратор - є підсудними у справі щодо захоплення майна.

Викрили злочинну «схему», її організатора та учасників оперативники управління стратегічних розслідувань в Житомирській області спільно зі слідчими поліції області.


Організував діяльність злочинної групи 43-річний мешканець Харкова, у спільники залучив 42-річну державну реєстраторку селищної ради та мешканця Сумської області. Організатор та держреєстраторка наразі є підсудними у справі про незаконне заволодіння майном товариства.


Зловмисник на підставі підроблених документів заволоділи нерухомим майном ряду підприємства Житомирської та Одеської областей. Надалі з метою приховування своєї діяльності зареєстрували право власності на об’єкти за підконтрольними особами.


Відповідно до висновків експертних досліджень, в наслідок протиправної діяльності учасників організованої злочинної групи завдано збитків на суму понад 100 млн грн.


Сьогодні, 26 жовтня, поліцейські провели ряд обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів. На підставі отриманих доказів організатору та двом його спільникам в залежності від участі в «схемі» оголосили підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

- ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації);

- ч. ч. 2 та 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом);

- ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів);

- ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку);

- ч. 2 та 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї);

- ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.


Проводяться заходи для відшкодування завданих збитків, а також встановлення осіб, які можуть бути причетні до злочинної «схеми».


Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Вчора

Сторінки:
Нагору