ЛИП
Середа
15
15:49
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Звягельщині поліцейські проводять превентивні заходи для запобігання поширенню коронавірусу

Щодня під час патрулювання вулицями районного центру інспектори сектору реагування Новоград-Волинського відділу поліції роз’яснюють місцевим жителям, працівникам торгівельних закладів та перевізникам важливість дотримання обмежувальних заходів в умовах карантину.

З цією метою правоохоронці транслюють через гучномовець поради щодо дотримання гігієнічних правил. Крім того, вони проводять профілактичні бесіди з пішоходами та пасажирами громадського транспорту, відвідувачами торгівельних закладів. У самих крамницях поліцейські спілкуються з їх власниками та продавцями, нагадуючи про певні обмеження, що допоможуть захиститися від зараження.


Загалом з початку карантинних заходів правоохоронці Звягельщини склали 4 адміністративних протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Усі правопорушення стосуються торгівельних закладів, діяльність яких підпадає під заборону на час карантину.


Шановні громадяни! Закликаємо вас бути відповідальними та дотримуватись необхідних обмежувальних заходів на час карантину. За можливості залишайтеся вдома. Виконуйте рекомендації медиків. Бережіть себе та своїх близьких!

Вчора

Сторінки:
Нагору