СЕР
Неділя
7
21:42
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Наталія Остапченко обговорила з очільниками громад Житомирщини питання відновлення пошкоджених внаслідок збройної агресії рф об’єктів

Сьогодні, 29 червня, перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко провела онлайн-нараду з очільниками 17 територіальних громад Житомирської області, де зафіксовані знищені або пошкоджені об’єкти інфраструктури ти житлового фонду. Також участь у засіданні взяла директорка Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА Інна Хоменко.

Учасники наради обговорили реалізацію робіт із відновлення інфраструктури у громадах області, а також питання щодо коректного подання Офісу Президента України інформації щодо об’єктів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок збройної агресії російських військ.


«Роботи з відновлення об’єктів Житомирщини, які були пошкоджені в наслідок агресивних дій рф, триває. Ми намагатимемося якнайшвидше відбудувати знищені та пошкоджені будівлі задля повноцінного функціонування інфраструктури нашої області», — зазначила Наталія Остапченко.


Нагадаємо, що повідомити про пошкодження або знищення своєї нерухомості внаслідок військової агресії російської федерації можна за допомогою порталу Дія.


Для цього потрібно:

- зареєструватися або авторизуватися на порталі в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису чи BankID;

- заповнити онлайн-форму та вказати: дані про об’єкт, що було пошкоджено (у разі, якщо інформація про об’єкт зберігається в Державному реєстрі речових прав, її може бути завантажена автоматично. В іншому разі потрібно внести інформацію про об’єкт самостійно; фото та опис пошкоджень).


У режимі «офлайн» можна звернутися до Центру надання адміністративних послуг або до найближчого нотаріуса за місцем свого перебування. Для цього знадобиться ідентифікаційний код та паспорт, а також фото/відео пошкоджень.


Довідково

На території Житомирської області станом на 24 червня зафіксовано 2657 об’єктів, з яких 2480 пошкоджено частково, 177 — зруйновано повністю. Загалом від збройної агресії постраждали такі об’єкти області:

25 адмінбудівель;

13 військових об’єктів;

4 вокзали;

6 доріг;

108 житлових багатоповерхових будинків;

2204 житлові приватні будинки;

8 закладів вищої освіти;

20 закладів дошкільної освіти;

40 закладів загальної середньої освіти;

29 закладів культури;

26 закладів охорони здоров’я;

1 заклад соціального захисту;

4 заклади спорту;

109 інших невійськових об’єктів;

10 мостів;

26 об’єктів життєзабезпечення;

2 парки та площі;

21 промислове підприємство;

1 центр надання адмінпослуг.


Станом на 29 червня у області відновлено 163 об’єкти, з яких 43 – за державні кошти, та 120 – за власні кошти.

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору