ВЕР
Понеділок
20
07:57
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Обласна лікарня відтепер із оновленим кардіологічним центром

У Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського відкрито оновлене кардіологічне відділення з реперфузійним блоком інтенсивної терапії. У квітні депутати виділили на ремонтні роботи та закупівлю обладнання 8 млн 400 тис. грн, а вже 27 жовтня головний лікар закладу Богдан Леськів презентував керівництву області відділення.

Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головою облдержадміністрації Ігорем Гундичом, заступниками голови обласної ради Сергієм Крамаренком та Максимом Вілівчуком, депутатами обласної ради Тарасом Собком, Ігорем Романським, Євгенієм Жабокрицьким ознайомились з роботою ангіограма, оглянули відділення, його матеріально-технічне забезпечення, умови праці та поспілкувались із присутніми працівниками.


Володимир Ширма у розмові із пресою вкотре зазначив, що для нинішньої каденції обласної ради галузь охорони здоров’я у пріоритеті, проанонсувавши у 2018 році відкриття інсультного відділення та реанімації у обласній лікарні та початок робіт у онкологічному диспансері.


«Знаючи високу кваліфікацію наших лікарів плюс нове сучасне обладнання, я впевнений, що тут буде врятовано чимало життів», - сказав голова обласної ради.


Також оновлене кардіологічне відділення отримало спеціальну відзнаку - статус «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта» від Асоціації «Служба організації інфекційного контролю».

Вчора

18.09.21

Сторінки:
Нагору