ЧЕР
Четвер
30
13:33
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​«Один день з життя кандидатки»: У Житомирі показали фільм про політику та жінок

У Житомирі показали документальний фільм «Один день з життя кандидатки». Кінострічка створена у перші пів року після кампанії місцевих виборів-2020 і розповідає про чотирьох жінок, котрі боролися за владу на місцях та ламали гендерні стереотипи.

Героїні діляться, з якими труднощами стикалися під час виборчих перегонів, як вистояли і перемогли, як гідно програли. Авторка фільму – лідерка проєкту «Вибори БЕЗ сексизму» Ірина Тишко.


«Хочеться надихнути жінок, які не стали депутатками, мотивувати їх знову балотуватись та відстоювати власні погляди, - каже Ірина Тишко. - Підтримати і тих, хто сьогодні працює в радах і стикається з випадками сексизму, стереотипним уявленням про політичну участь жінок».


Власне, після перегляду фільму депутатки та кандидатки на виборах у місцеві ради Житомирщини говорили про участь жінок у політиці.
Довідково: Стрічка створена Громадським альянсом «Політична дія жінок» за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та за благодійного сприяння Direct Help Foundation Виробництво картини здійснювала кінокомпанія DobranichFilm (ДобранічФільм). Фільм став продовженням волонтерського моніторингового проєкту Громадського альянсу «Політична дія жінок» #вибориБЕЗсексизму, який розпочав свою роботу у вересні 2020 року. У Житомирі кінострічку презентували завдяки партнерській співпраці з громадською організацією «Скриня корисних справ».

Вчора

Сторінки:
Нагору