ЖОВ
Середа
27
06:55
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Поліцейські Бердичева проводять профілактичні заходи з пішими учасниками дорожнього руху

Аби запобігти травмуванню та загибелі пішоходів на автодорогах, інспектори сектору реагування патрульної поліції Бердичівського райвідділу проводяться заходи під умовною назвою «Пішохід».

- Основна наша мета – це превентивна робота з пішоходами, щоб привчити їх неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, а саме: переходити проїжджу частину лише у спеціально відведених для цього місцях з дотриманням правил особистої безпеки. Також наші інспектори нагадують водіям про необхідність надання переваги у русі пішоходам на відповідних переходах та регульованих перехрестях, - розповів начальник сектору РПП Бердичівського районного відділу Олександр Татарчук.


Лише з початку вересня, часу активізації вищевказаних заходів, патрульні склали 50 адміністративних протоколів за ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП.


Бердичівські поліцейські закликають громадян неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: нехтування ними призводить до дорожньо-транспортних пригод. Загалом на дорогах Бердичівщини з початку року зафіксовано 11 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів.

Вчора

Сторінки:
Нагору