ЖОВ
Середа
5
05:53
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Поліцейські оголосили жительці Бердичівського району про підозру у вирощуванні близько тисячі конопель

Днями працівники сектору дізнання Бердичівського районного відділу поліції під керівництвом окружної прокуратури повідомили про підозру жительці Швайківської громади. В обійсті жінки у липні дільничні офіцери виявили та ліквідували майже 1000 кущів коноплі. Досудове розслідування триває.

Дільничні офіцери поліції отримали інформацію про ймовірний посів та вирощування забороненого зілля 40-річною жителькою с. Слободища. Правоохоронці виїхали за місцем проживання жінки та провели санкціонований обшук її домогосподарства. У результаті виявили на городі – 981 рослину конопель.


Вилучене зілля поліцейські направили на експертне дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.


Днями працівники сектору дізнання Бердичівського районного відділу поліції за зібраними доказами, свідченнями та висновками експертів повідомили жінці про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку або конопель) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.


Законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.


Нагадуємо, житомирські поліцейські виявили посіви конопель на мільйон доларів США.

Вчора

03.10.22

Сторінки:
Нагору