ВЕР
Вівторок
28
07:34
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Поліцейські вилучили наркотичні засоби у двох жителів Попільнянського району

17 жовтня правоохоронці Попільнянського відділення поліції провели санкціоновані обшуки у двох жителів району і вилучили з їхніх обійсть сушені коноплі та саморобні пристрої для куріння. Тривають досудові розслідування.

Напередодні слідчих дій оперативники кримінальної поліції Попільнянського відділення зібрали інформацію щодо ймовірного зберігання двома жителями району наркотичних засобів. З метою її перевірки слідчі звернулися до суду й отримали ухвали на проведення обшуків в обійстях чоловіків.


Уранці 17 жовтня правоохоронці провели слідчі дії у домовлодінні 59-річного жителя села Ставища. З віранди його будинку працівники слідчо-оперативної групи вилучили близько 150 грам сушених рослин, ззовні схожих на коноплі, а також згорток з уже подрібненою сумішшю таких культур. Крім того, поліцейські знайшли саморобний пристрій для куріння зі слідами певних речовин.


Того ж ранку правоохоронці провели обшук і в обійсті 57-річного жителя села Квітневого. У господарському приміщенні чоловік зберігав паперовий згорток із сушеними подрібненими рослинами конопель та аналогічний пристрій для куріння.


Усі заборонені речовини у жителів району правоохоронці вилучили для скерування на дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістиного центру МВС.


Нині слідчі Попільнянського відділення поліції встановлюють усі обставини подій, у тому числі й походження заборонених рослин, у рамках розпочатих кримінальних проваджень. Правова кваліфікація в обох випадках – ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.


Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафних санкцій і до 3 років ув’язнення.

Вчора

26.09.21

25.09.21

Сторінки:
Нагору