ЖОВ
Середа
5
06:05
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Поліцейського, який знущався з юнаків на Житомирщині, викрито на новому факті катування

За процесуального керівництва прокурорів спеціалізованого підрозділу з протидії порушенням прав людини Офісу Генерального прокурора повідомлено про нову підозру патрульному поліцейському одного з відділів ГУ Нацполіції в Житомирській області за фактом катування (ч. 2 ст. 127 КК України).

Під час розслідування у кримінальному провадженні за фактом катування двох осіб на Житомирщині встановлено причетність поліцейського до інших фактів катування. Встановлено, що в ході спілкування у приміщенні відділення поліції з юнаком, який заявив про вчинення крадіжки та сперечався із поліцейським, правоохоронець неодноразово завдав йому ударів у голову та тулуб, намагаючись покарати за «погану поведінку» та залякати.


Нагадаємо, у січні 2021 року між населеними пунктами одного з районів Житомирської області група осіб, вимагаючи у двох юнаків визнати причетність до викрадення автомобіля, спричиняли потерпілим удари руками та ногами в різні частини тіла, примушували їх стояти на колінах. До таких дій приєднався патрульний, який прибув на місце події. Однак, замість допомогти постраждалим, поліцейський дістав пістолет, перезарядив його та приставив до голови одного з потерпілих і спустив гачок пістолету, вимагаючи надати відомості щодо угону автомобіля.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Хмельницький.

Вчора

03.10.22

Сторінки:
Нагору