ЧЕР
Середа
3
19:31
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Поліція спростовує інформацію про дві смерті від коронавірусу на Житомирщині

​23 березня у мережі інтернет з’явилась недостовірна інформація про смерть від COVID-19 двох жителів Коростенщини. Офіційно повідомляємо, що станом на 24 березня жодного випадку захворювання у Коростенському районі лабораторно не підтверджено. Відтак поліцейські радять утриматись від поширення чуток та панічних настроїв.

18 березня у м. Коростені у будинку за місцем проживання померла жінка, 1981 року народження. 22 березня у с. Іскоростені у будинку батьків була зареєстрована смерть місцевого жителя, 1997 року народження. Тіла обох були направлені для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причин смерті.


У першому випадку у свідоцтві про смерть жінки експертами зазначено, що причиною є атеросклеротична хвороба серця, гостра серцева недостатність, щодо хлопця – набряк легень, легенево-серцева недостатність, ішемічна кардіоміопатія.


Водночас, як розповів начальник Коростенського відділу поліції Валерій Столяр, під час опитування рідних померлих встановлено, що симптомів вірусного захворювання, як то температури, кашлю тощо, в обох не було.


Відтак жодних об’єктивних підстав стверджувати про наявність вірусного захворювання у померлих наразі немає.


Поліцейські нагадують про адміністративну відповідальність за поширювання неправдивих чуток, передбачену статтею 173-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті визначає покарання у вигляді штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням 20 % заробітку.


Шановні полісяни, користуйтесь лише перевіреними джерелами інформації. Зберігайте спокій та не втрачайте критичного мислення.

Вчора

Сторінки:
Нагору