СІЧ
Понеділок
18
19:17
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Поліція закликає учасників дорожнього руху бути обережними на мокрих автошляхах

За інформацією Житомирського Гідрометцентру 17-18 листопада у м. Житомирі та області хмарно, часом невеликий дощ, а вночі 18 листопада місцями йтиме мокрий сніг. Температура у ці дні коливатиметься від -2 до +5. Відтак водіям та пішоходам варто враховувати погодні умови задля власної безпеки.

Поліція нагадує водіям, що вже зараз варто подбати про заміну шин на зимові. Таке автомобільне «взуття» має краще зчеплення з дорогою, адже виготовлене з більш пластичного матеріалу. Така особливість дозволяє створити умови для безпечнішого та комфортного пересування по дорогах у холодну пору року (в умовах дощу та снігу, ожеледі).


Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожніх обставин. Обов'язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття, не забувайте вмикати ближнє світло фар чи денні ходові вогні.


Пам’ятайте, що мокра та брудна дорога є тими чинниками, які збільшують гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів. Тому, якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.


Обов’язково користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні засоби, що дозволять убезпечити їх від травмування.


Пішоходам варто переходити дорогу виключно у встановлених місцях, перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили вас та зрозуміли ваші наміри. Пам’ятайте, що навіть при невеликій швидкості руху водій не здатен миттєво зупинити автомобіль. Тож ніколи не виходьте на автошлях раптово, з-за припаркованого автотранспорту або інших перешкод. Знімайте навушники, якщо рухаєтесь поблизу дороги – інакше ризикуєте не почути попереджувальних сигналів про наближення автомобілів та небезпеку.


Батькам необхідно нагадати дітям Правила дорожнього руху та власним прикладом демонструвати їх дотримання. Нагадайте їм про заборону бігати через автошлях, виїздити на переходи на велосипеді, роликах, самокатах тощо. Подбайте про вашу безпеку!

Теги: поліція

Вчора

16.01.21

Сторінки:
Нагору