ЛИП
Субота
20
14:06

​Понад 200 тис грн збитків: на Житомирщині поліцейські повідомили директорці ліцею про підозру у службовій недбалості

На таку суму було завдано шкоди інтересам Звягельської міської громади, адже керівниця навчального закладу, неналежно виконуючи службові обов’язки, допустила перевитрату коштів під час ремонту укриття.

Слідчі встановили, що у серпні 2022 року між директоркою одного з міських ліцеїв та підрядною організацією було укладено договір на проведення поточного ремонту системи вентиляції укриття. Обумовлена вартість угоди складала 320 тисяч гривень.


Пізніше, під час підписання акту приймання виконаних робіт, 51-річна посадовиця, несумлінно поставившись до виконання своїх службових обов’язків, не провела жодної перевірки зазначених у ньому відомостей щодо реальних цін на матеріальні ресурси.


У результаті підрядник, вказавши значно завищені ціни, отримав надприбутки за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до висновків експертних досліджень, сума збитків, завданих інтересам міської громади, становить понад 200 тисяч гривень.


20 червня слідчі Звягельського районного відділу поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомили директорці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 357 (Службова недбалість) КК України.


За чинним законодавством подібні дії караються штрафом від 2 тисяч до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Вчора

Сторінки:
Нагору