СІЧ
Вівторок
25
11:11
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини прибули до прикордонників

Впродовж двох днів вони перебували з робочим візитом на Київщині та Житомирщині. Представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини побували у всіх відділах прикордонної служби на ділянках, де перебувають резерви Держприкордонслужби, що прибули для посилення українсько-білоруської ділянки кордону.

Заступник начальника відділу прав військовослужбовців, поліцейських та інших осіб Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб Андрій Почерпайло та головний спеціаліст відділу прав військовослужбовців, поліцейських та інших осіб Управління моніторингу прав військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб Ігор Мазур перевірили умови перебування прикордонників, залучених до виконання заходів із забезпечення посилення охорони державного кордону України та дотримання їх прав.


Поспілкувавшись з персоналом, представники Омбудсмена ознайомились з побутом прикордонників, їх матеріально-технічним забезпеченням, а також перевірили дотримання прав військовослужбовців та провели просвітницьку роботу.

Також в рамках візиту представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідають прикордонні підрозділи Житомирського загону розташовані в межах Рівненської області.


Нагадаємо, що зважаючи на ймовірне ускладнення обстановки на кордоні з Республікою Білорусь через загрозу поширення штучно створеної міграційної кризи, починаючи з 23 листопада проходить спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». До проведення операції залучено сили й засоби як Держприкордонслужби, так і Служби безпеки України, Національної поліції, Національної гвардії, ЗСУ, ДСНС, ДМСУ та інших правоохоронних та військових формувань.


Вчора

Сторінки:
Нагору