СІЧ
Вівторок
25
10:30
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Віталій Бунечко: Президент та Кабмін зроблять усе необхідне, щоб знизити тарифне навантаження на людей

Голова ОДА Віталій Бунечко під час прямого ефіру програми «Діалоги» розповів про спільні ініціативи органів влади щодо зниження тарифів протягом наступного місяця.

«Вже зараз за ініціативи Президента Міністерство енергетики розглядає декілька сценаріїв здешевлення газу для населення. Йдеться про виключення з формули ціноутворення вартості транспортування, обмеження маржі розподільчих компаній та максимально прозору та чесна конкуренція між ними», – стверджує Віталій Бунечко.


Як стверджує голова ОДА, ці кроки дозволять зняти зайву напругу в суспільстві та знизити тарифне навантаження на жителів області та України в умовах переходу на ринкові засади при формуванні цін на енергоносії для населення.


Зараз, у переліку розподільчих компаній є декілька десятків компаній – приватних та державних – і користувачі мають можливість обирати між ними. Наразі ціна на їх послуги коливається від 7 до 11 гривень за 1 м³. У двох трейдерів, з Житомирської області, ціни складають від 8 до 9,5 гривень.


Віталій Бунечко висловив переконання, що від переходу на європейську модель розрахунків за енергоносії, не повинні постраждати незахищені верстви населення. У держави є різні механізми для цього, від механізму надання субсидій до кроків, які дозволять привести тарифи до справедливого розміру, що опрацьовуються Кабінетом міністрів за ініціативою Президента України.

Вчора

Сторінки:
Нагору