ЧЕР
Неділя
14
18:57

​Рятувальники Житомирщини зібрались за сигналом «Збір-аварія»

Сьогодні зранку рятувальники області вишикувалися за сигналом «Збір-АВАРІЯ» 

Увесь особовий склад прибув до підрозділів без зволікань та продемонстрував чітку організованість.


Після шикування відбувся стройовий огляд:


перевірено речові мішки

наявність та справність засобів індивідуального захисту

готовність до виконання завдань за призначенням.


Результат — повна бойова готовність!


Рятувальники Житомирщини вкотре підтверджують: ми на варті безпеки 24/7!




Вчора

Сторінки:
Нагору