СІЧ
Вівторок
25
09:47
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​СБУ візьме участь у міжвідомчих тренуваннях біля кордону з Республікою Білорусь

Упродовж 25 листопада координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області проводитиме спеціальні міжвідомчі тренування у прикордонному Коростенському районі Житомирщини.

До спецнавчань залучатимуться підрозділи регіональних управлінь СБУ та Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, представники органів влади і місцевого самоврядування.


Основна мета – удосконалити план спільних дій залучених структур для ефективного захисту державного кордону України.


Попереджаємо: у Коростенському районі можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспортних засобів, здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.


Дякуємо за розуміння та належне реагування на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства.


Закликаємо громадян: при виявленні підозрілих ситуацій, скупчень чи пересувань людей поблизу українського кордону одразу повідомляти правоохоронців.


Цілодобово працюють «гарячі лінії довіри»:

- Служби безпеки України - (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07;

- Національної поліції – 102.


Вся надана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність кожного дзвінка гарантується. Просимо утриматися від самостійних контактів з підозрілими особами і предметами та з’ясування причин чи обставин підозрілих ситуацій.


За можливості сфотографуйте чи занотуйте важливі деталі і негайно телефонуйте правоохоронцям. Зберігайте спокій, будьте уважними і розважливими!


Пресцентр СБ України в Житомирській області

Вчора

Сторінки:
Нагору