СЕР
Неділя
7
22:22
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Семирічна житомирянка Софія Руднєва з двох років їздить за кермом

Семирічна житомирянка Софія Руднєва вже п'ять років їздить за кермом. Спочатку це були квадроцикли, потім велосипед і самокат, а нині – мотоцикли. Юна спортсменка каже, що ризики, пов’язані з їздою на мотоциклі, її не лякають.

Мама Софії – Наталія Руднєва розповіла Суспільному, що вперше за кермо Соня сіла в два роки – це був квадроцикл. Наталія каже, що підтримує будь-яке захоплення доньки, бо вважає, що хобі – це завжди добре. Нині Софії – сім років і вона вже встигла спробувати себе у сучасних та бальних танцях, музиці та вокалі. Зараз дівчинка зосередилася на музиці і мотокросі.


"Це захоплення з'явилося, мабуть, завдяки мені, – говорить Наталія Руднєва. – Змалечку вона часто їздила зі мною на машині по місту і за місто. Софія постійно хотіла спробувати кермувати. На день народження у два роки вона попросила свій перший транспорт. З того часу в нас так і повелося, що на кожен день народження вона отримує новий квадроцикл або мотоцикл".


Софія каже, що й справді з дитинства мріяла водити автомобіль, бо для неї це – круто і по-дорослому, а ще – дуже весело. Кореспондентам Суспільного дівчинка показала свій п'ятий за рахунком транспортний засіб – кросовий мотоцикл. До цього були два квадроцикли і два мотоцикли.


"Цей мотоцикл трохи вищий і він кросовий, – показує Софія. – На ньому можна їздити навіть взимку. А цей, що поруч стоїть – звичайний. Мені більше до вподоби мотокросовий, бо він вищий і на ньому зручніше. Найголовніше у водінні мотоцикла – тримати баланс. Заводимо мотоцикл. Щоб управляти ним, потрібно крутити ручку – чим більше ти її крутиш, тим швидше він їде. Аби зупинитися, натискаю на гальма".


Зі слів Софії, небезпеки та ризики, пов’язані з цим видом спорту, її не лякають, адже вона намагається не падати та має захист – шолом і костюм. Тренується дівчинка двічі на тиждень, на вихідних. Мріє взяти участь у змаганнях з мотокросу.


"Обов'язково це зроблю, – говорить Софія. – А поки вчу друзів, як правильно водити мотоцикл. Дехто з них вже звик, що я займаюся таким спортом, а дехто ще й досі дивується. Друзі кажуть, що це – круто, просять покататися. Я їм показую як включити мотоцикл та як тримати рівновагу".

Вчора

05.08.22

04.08.22

03.08.22

Сторінки:
Нагору